8 Temmuz 2015 Çarşamba

Etimesgut Özkent Akbilek Fen Lisesi

Tercih dönemindeyiz ve yeni açılan Özkent Akbilek Fen Lisesi hakkinda gözlemlerimi paylaşıyorum:

Okula ve müdüre telefonla ulaşmak malesef şuan için mümkün değil. Kapıya bir görevli koymuşlar, herşey yetişecek  ulaşım çok kolay, servisler mutlaka olacak, yalnizca pansiyonun yetişmesi zor görünüyor diyor. Okulu gidip göreyim derseniz kapılar kilitli olduğu icin alacaginiz cevaplar bunlar. Ne kadar tatmin olursanız tabi bu cevaplarla. Okulun elektriği falan bağlanmamış. 

Okulun yetismesi zor görünen 300 kisilik pansiyonu
Okulun önden görünümü
Okukun spor salonu

Okulun internet sitesindeki bilgiyi buradan paylaşiyorum. Kapidaki gorevlinin söylediğine göre okul 10 gün önce teslim edilmiş:
SONER GÜNEŞ - Okul Müdürü

okulun adresi: Yeşilova Mahallesi Yeşilova Küme Evleri NO492 ETİMESGUT
Yine okula ulaşmak istiyorum, gidip görmek istiyorum derseniz, sincan- fatih guzergahinda Optimum AVM ve Harikalar Diyarı arasinda kaliyor. Tam üst geçidin olduğu durakta resimdeki binanin tam arkasında kalıyor. Her gelen bayagi bir dolaşmış okulu bulamamış, o yuzden bu ayrıntıyı da paylaşalım.


Umarım faydalı bir paylaşım olmuştur. Herkese hayırlı tercihler dilerim...

15 yorum:

Adsız dedi ki...

Bilgilendirme için çok teşekkürler.

Adsız dedi ki...

Okulu bende gidip gördüm bi takım eksiklikleri var bence en büyük eksiklik eğitim kadrosu. görev yapacak öğretmenler nasıl belirlenecek sorusu akılları karıştırıyor. il içi ve il dışı tayinler bitti önümüzde sadece özür grubu tayinleri var özür grubunu acarlarsa gelecek olan öğretmenlerin yeni öğretmenler dolayısıyla tecrübesiz ogretmenlerin görev alması olasılığı var. iyi düşünülmesi gerekir.umarım bu tarz sorunlarla karsilasilmaz biz sadece evham yapıyor oluruz herkes için hayırlısı

Yelda Özyurt dedi ki...

Evet bu okul için sıralama çok önemli, seneye puanı mutlaka tepelerde olacak, seneye pişmanlık duymak da var, ama bu yıl için de riske girmek zor. Çünkü 9.sınıf zaten çok zor, okulun eksiklikleri daha da zorlastirabilir .

Adsız dedi ki...

ben o okulu kazandım çok güzel yani benim fikrim bu.:D
evet eksiklikler var ama hem biz hem öğretmenlerimiz bunu yavaş yavaş tamamlarız kadro tam bu arada özelseçilmiş öğretmenler teker teker araştırılmış neysekazanan herkese tebrikler.:D

Yelda Özyurt dedi ki...

Tebrik ederim, hayırlı olsun. Seneye okulun puanları çok yükselecek. İnşallah bu yıl da eksiklikler tez zamanda giderilir.

Adsız dedi ki...

Okulun bulundugu yer nereye yakin.bizde izmirden tayine gelcez.elvankent ,sincan,eryaman neresi yakin okula yardimci olurmusunuz

Yelda Özyurt dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Yelda Özyurt dedi ki...

Eryaman Dogankent blokları var sanırım karşısında. Orayi fazla bilmiyorum ama bilenler yazar umarım. Eryaman etap etap oldugu icin iç tarafları değil de yola yakın tarafı. Arkada elvankent evleri görüş mesafesinde ben olsam Eryaman otururdum. Metro Devlet mah . Durağına ring otobüsleri de olmadı lazım ama yürümek için biraz uzak kalıyormuş.

Adsız dedi ki...

Tesekkur ederim.elvankenti soylediler bize ama. Internetten neresi tam yakin bilemedik ins. Herkes icin hayirli olur.

Adsız dedi ki...

KAÇ PUANLA GİRİLEBİLİYO YANİ TABAN PUAN

Yelda Özyurt dedi ki...

en düşük 471,678 puanı almış. seneye yukselecektir.

Adsız dedi ki...

Bi sorumm olucak okul icin yardim.edebilirmisinz

Yelda Özyurt dedi ki...

elimizden geldiğince tabiki

Enes Alptuğ Gültekin dedi ki...

ben 485 puan aldım girebilirmiyim ?

Yelda Özyurt dedi ki...

Enes Alptuğ Gültekin tebrik ederim, bu okulu tercih edersen mutlaka girersin ama bu puanla daha üst sıralardaki Gazi Anadolu'ya girebilirsin..

çilekli arama motoru